3595cnc.jpg

N. 3595

€ 150

CLAUDIO (41-54) ASSE – D/Testa nuda a s. TI CLAVDIVS CAESAR AVG P M TR P IMP R/Nel campo Minerva stante con lancia CONSTANTIAE AVGVSTI ai lati SC – Bella patina rossiccia – Ae – BMC 201 BB